قانون يار حقوق جزای عمومی
قانون يار حقوق جزای عمومی
قانون يار حقوق جزای عمومی
قانون يار حقوق جزای عمومی

قانون یار حقوق جزای عمومی


تومان۷۵,۰۰۰ تومان۶۷,۵۰۰

تخفیف : 7,500 تومان

در انبار موجود نمی باشد

این کتاب برای استفاده دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته حقوق و الهیات (گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی) برای شرکت در آزمون های حقوقی اعم از کارشناسی ارشد، وکالت، قضاوت و… مناسب می باشد.
در این کتاب مواد ۱ الی ۱۵۹ قانون مجازات اسلامی که در حوزه حقوق جزای عمومی واقع است به طور تخصصی و مشروحاً مورد مداقه و بررسی نویسنده قرار گرفته و برای هر ماده به ذکر نکات، طرح سوالات و بیان پاسخنامه، مبادرت نموده است.
اگر چه مواد مذکور، در کتاب قانون یار مجازات اسلامی هم با نکته ها و سوال های مربوطه، وجود دارند لکن در این کتاب، مفصلاً به آن ها پرداخته شده به نحوی که کتاب حاضر، بیش از ۶۰۰ نکته و ۴۷۰ سوال را پیرامون این مواد، شامل می شود. پاره یی از پرسش ها توسط مؤلف طرح شده اند و برخی برگرفته از آزمون های حقوقی می باشند.
یادآور می شود پایان کتاب نیز برای بهره گیری بیشتر مخاطبان به مطالب و قوانین دیگری هم چون تاریخ تحولات حقوق جزا، مکاتب کیفری، قانون جرایم رایانه ای، قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء، اختلاس و کلاهبرداری، قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور، قانون تشدید مجازات جاعلین اسکناس، واردکنندگان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان اسکناس مجعول، قانون مبارزه با قاچاق انسان و… اختصاص یافته است.